Raport BIOGAZ 2016

Bio Alians Doradztwo Inwestycyjne przygotował kolejną edycję raportu o rynku biogazowni rolniczych w Polsce.
Raport BIOGAZ 2016 powstał na podstawie zaktualizowanej bazy projektów biogazowni rolniczych zawierającej 570 rekordów. Ponadto baza zawiera dane rejestrowe i kontaktowe prawie 550 podmiotów z rynku biogazowego.
Raport zawiera także informacje o m.in: przygotowywanych inwestycjach w biogazownie rolnicze w Polsce, inwestorach i deweloperach obecnych na rynku, liczbie projektów przygotowywanych do pierwszej aukcji w 2017 r., zmianach w systemie wsparcia oraz o funkcjonowaniu systemu aukcyjnego, czy substratach stosowanych w biogazowniach. Ponadto w raporcie znajdują się opisy wszystkich istniejących biogazowni rolniczych w kraju zawierające dane o lokalizacji, inwestorze, stosowanych substratach, dostawcach technologii, kogeneracji i zbiorników, a także finansowaniu projektu.

Raport Biogaz 2016 jest już dostępny w sprzedaży. Aby zamówić raport prosimy o wysłanie maila z danymi firmy, na którą ma być wystawiona faktura, na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Raport będzie przesłany w formie elektronicznej (plik PDF i Excel) po zaksięgowaniu płatności. 
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt:
Paweł Kosiński,   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 662 229 254

okadka_raport

Patronat merytoryczny nad raportem Biogaz 2016 objęła Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego (UPEBI)